برگزاری اولین دوره طرح تربیت مربی مهارت های ازدواج در استان البرز
برگزاری اولین دوره طرح تربیت مربی مهارت های ازدواج در استان البرز
تاریخ درج: 1395/12/18

به گزارش سایک نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان استان البرز، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از برگزاری اولین دوره طرح ملی تربیت مربی مهارت های ازدواج و خانواده (TOT) در البرز به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل و با مشارکت موسسه آموزش عالی مدت خبر داد. وی ضمن اعلام این خبر ادامه داد: معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با حمایت دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان و مشارکت موسسه آموزش عالی مدت، اولین دوره طرح ملی تربیت مربی مهارت های ازدواج و خانواده (TOT) را در استان البرز برگزار خواهد کرد.

وی افزود: این دوره روز چهارشنبه مورخ ۱۸ / ۱۲ / ۹۵ در دو کارگاه با ظرفیت ۷۰ نفر برگزار خواهد شد. وی در خصوص شرایط شرکت در دوره گفت: متقاضیان باید متأهل، دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی ارشد در رشته های مشاوره، روانشناسی و علوم تربیتی باشند. وی تصریح کرد: نیروهای رسمی و پیمانی می بایست نسبت به ارائه حکم کارگزینی، کپی پروانه فعالیت و یک قطعه عکس اقدام نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: نیروهای قراردادی و حق التدریس می بایست کپی آخرین مدارک تحصیلی، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به همراه داشته باشند. وی در پایان افزود: آخرین فرصت ثبت نام تا مورخ ۱۶ / ۱۲ / ۹۵ می باشد که متقاضیان با مراجعه حضوری به معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز یا از طریق آدرس modat.ac.ir می توانند ثبت نام نموده و از نحوه برگزاری این کارگاه با خبر شوند.